Your message has been sent, you will be contacted soon
Zarabianie w internecie – Maciej Łaszkiewicz

Call Me Now!

Zamknij

Aby działać w internecie nie tylko potrzebne jest Tobie rozeznanie z jakimi firmami współpracować, ale również pewien sposób rozumienia tego, iż ważne jest Twoje nastawienie, zaangażowanie, rozumienie dzialania biznesów, to że występują w nich czasami nie przewidziane problemy, to że biznes mimo szczerych intencji wlaściciela może rownież upaść. Aby zwiększyć świadomość i Twoją odporność potrzebny jest ktoś kto takie rzeczy uświadamia. Dla mnie taką osobą jest Michał Wawrzyniak i jego firma MENTALWAY. Zarówno jego filmiki motywacyjne jak i inne, które uważam za bardzo cenne, znajdziecie w zakładce ROZWÓJ OSOBISTY.

Są tam również firmiki, kolegów z branży, którzy bardzo fajnie mówią jak działać i na co uważać zaczynając pracę w biznesie internetowym.

No ale wiem po co jesteś na tej stronie, CHESZ ZARABIAĆ W INTERNECIE i własnie temu będzie służyła zakładka ZARAMIAM W….

Znajdziesz tam wszystkie firmy, z którymi współpracuję i w których zarabiam. Lista tych firm nigdy nie będzie duża bo wyznaję zasadę, że trzeba dzialać w max 4 firmach, a jeżeli będą one już dawały zadowalające zyski to wtedy rozszerzać na kolejne firmy. A więc przejdź do zakładki ZARABIAM W… i zobacz gdzie i ile możesz zarobić.

Jak można zarabiać w Internecie? I co to jest Revenue Sharing?
Jak można zarabiać w Internecie? I co to jest Revenue Sharing?

Jak można zarabiać w Internecie? I co to jest Revenue Sharing? Oczywiście mówimy  tu o zarabianiu, ale niezapracowywaniu się. Jest dużo możliwości zarobkowych w Internecie, ale te najprostsze to: inwestycje w firmy inwestycyjne oraz zakup reklam w firmach Reveniue Sharing (revshare – dzielących się swoimi zyskami z użytkownikami). Firmy inwestycyjne jak każdy wie, są to firmy, które gwarantują odpowiedni zysk, np. 20-30% i po określonym czasie zwykle jest to okres miesięczny dostajemy jakiś procent zysku. Obecnie jest firma, która gwarantuje nawet 50% w ciągu Przeczytaj dalej...